Makina İmalat

Sarıgöl Konveyör, bugün makine sektöründe önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle talaş konveyörü imalatında uzmanlaşmış olan firmamız, bu alanda pazar lideri konumundadır. Sarıgöl Konveyör yurtiçi satışlarının dışında özellikle Avrupa Birliği ülkelerine yaptığı ihracatla ülke ekonomisine fayda sağlamaktadır.

Son yıllarda firmamızın önem verdiği diğer bir konuda talaş dönüşüm sistemleridir. Bu sistem talaşların zehirli atık kapsamından çıkmasını sağlayarak, çevreye zarar vermesine engel olur. Ayrıca bu şekilde soğutucu sıvılar, talaştan arıtılarak tekrar kullanılabilir hale gelip, firmaların tasarruf etmesini sağlar.

Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve ar-ge çalışmalarına verdiğimiz önem firmamızı lider yapan özelliklerdir.

Sarıgöl Konveyör  firmasını sektöründe lider yapan diğer bir özellikte satış sonrası sınırsız ve zaman tanımadan verdiğimiz teknik destektir. TSE ve CE belgelerine sahip olan firmamız, son dönemde yaptığı yeni yatırımla çok daha modern ve büyük bir fabrikada üretim yapmaktadır. Türkiye’nin geleceğine her zaman inanmış olan firmamız, bu doğrultuda yatırımlarına devam etmeyi bir şirket politikası olarak kabul etmiştir.

Daha detaylı bilgi almak için